Подпишитесь на наши новости.

  

Обмеження щодо в'їзду до Катару

Обмеження щодо в'їзду до Катару

Відповідно до рішення компетентних органів Держави Катар, як запобіжний захід в рамках обмеження поширення коронавірусу, в'їзд до Катару тимчасово припиняється для всіх подорожуючих із таких країн: Бангладеш, Китай, Єгипет, Індія, Іран, Ірак, Ліван, Непал, Пакистан, Філіппіни, Південна Корея, Шрі-Ланка, Сирія та Таїланд. До поїздки допускаються лише особи, які мають сполучення через Міжнародний аеропорт Хамад. Це рішення є запобіжним заходом через поширення коронавірусу (COVID-19) у всьому світі та стосується всіх осіб, які мають намір в'їхати з цих країн, включаючи громадян, для яких передбачений безвізовий в'їзд, пасажири, які отримують візу по прибутті, осіб, які мають дозвіл на проживання чи роботу, та тимчасових відвідувачів.
 
Що стосується пасажирів, які подорожують з Італії чи Іспанії, до подорожі допускаються лише особи, які мають сполучення через міжнародний аеропорт Хамад. На громадян Катару та осіб, які мають дозвіл на проживання в Катарі дія цього обмеження не поширюється, однак цим пасажирам буде запропоновано знаходитись в карантинному закладі протягом 14 днів згідно з заходами в рамках рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я.
 
Усі пасажири, які прибули з Гонконгу, Японії та Сінгапуру, будуть проходити обстеження, а тих, в яких виявлені симптоми захворювання, будуть направлені на подальший аналіз. Пасажири з позитивними результатами аналізу будуть направлені до лікувальних закладів відповідно до заходів Міністерства охорони здоров'я.
 
Відповідно до розпорядження Управління цивільної авіації Катару (QCAA) щодо запобігання поширенню коронавірусу, Qatar Airways забороняється перевозити всіх пасажирів з Єгипту через будь-який проміжний пункт (-и), включаючи тих, хто має дозвіл на проживання в Катарі. Щодо громадян Катару дане обмеження не поширюється, однак таким пасажирам запропоновано знаходитись в карантинному закладі протягом 14 днів згідно з заходами в рамках рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Актуальна на даний момент інформація та деталі щодо операційних заходів та оновлень у зв'язку з поширенням коронавірусу (COVID-19) доступні за посиланням:
https://qatarairways.zendesk.com/hc/en-us/articles/360006229097-COVID-19-Coronavirus-Update
 
Контактна інформація:
+ 38 (044) 361 08 01 | + 38 (089) 324 04 91
reskbp@qatarairways.com.qa
Мандруючи разом. qatarairways.com
Qatar

 
Добро пожаловать в
VIA KIEV LCC -
лучшие консультации и обслуживание международных поездок
 
 
  Виа Киев 
  ул.Б.Васильковская, 77
  (справа от Костела)
  Киев, Украина, 03150 
  контакты по ссылке
     ...................................................
  Виа Львов 
  Львов, ул.Чехова,24
  тел: +38 050 415 09 80
  т/ф: +38 032 232 80 06 
  т/ф: +38 032 232 80 07 
  E-mail: vl @ viakiev.com.ua
  ...................................................
  Виа Днепр 
  г. Днипро,
  ул. Владимира Великого, 6
  т: +38 056 77 80 624
  ф: +38 056 77 80 644
  E-mail: vd @ viakiev.com.ua
  ...................................................
  ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАМ:
  Пн - Пт  
  9:00 - 18:00
  Сб, Вс    
  Выходной
  .........................
 
 
 


О нас    Контакт    
© 2006 Copyright by Via Kiev Lufthansa City Center